Warsztaty węchowe, czyli tropienie użytkowe w Poznaniu

kufaminiaturawp

Zapraszamy wszystkich chętnych Poznaniaków na wspaniałą przygodę jaką jest wejście w świat psiego nosa. To niesamowite obserwować, jak nasze domowe pupile pokazują do czego służy ich nos. 

Tropienie użytkowe to w Polsce prężnie rozwijająca się dziedziną aktywności z psem. Polega ona na poszukiwaniu osoby zaginionej/schowanej, poprzednio dając psu do nawąchania przedmiot nalężący do osoby poszukiwanej. 

Termin: 5-7.09.2014r.

Cena: 300 zł

zgloszenie

 

 

Warsztaty trwają od wieczóra piątkowego, podczas którego zaczynamy wykładem teoretycznym.

Następnie spotykamy się w sobotę rano na świeżym powietrzu. Tego dnia dwa razy wychodzimy w teren. Wszystkie ćwiczenia z psiakami są filmowane, aby w przerwach omówić prace, każdego uczestnika warsztatów. Niedziela wygląda podobnie do soboty.

 

Warsztaty tropienia użytkowego w Akademii Psa Pracującego to nie tylko ćwiczenia, lecz potężna dawka teorii, bez której po prostu nie da się iść z treningami do przodu oraz poczyniać postępy. 

Zapraszamy wszystkich właścicieli czworonogów. Nie ważne, czy twój pies to Jamnik, Border Collie, Owczarek Niemiecki, czy mieszaniec. Każdy pies świetnie odnajduję się w tropieniu użytkowym. Dajmy psom być psem.

Poznaj potęgę psiego węchu!

 

Masz pytania? Śmiało!

e-mail: biuro@psiaakademia.com

tel. Karol: 607 762 598

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *