300stickmanpodstawowka

 

Na  zajęciach psy uczą się uczyć i poznają podstawowe komendy. Przewodnicy  uczą się rozpoznawać i reagować na potrzeby i zachowania psa. Nie zapominamy również o podstawowych zabiegach pielęgnacyjnych.

Pies w Rodzinie to podstawa dalszej edukacji dająca przepustkę do kształcenia na szczeblu Psiego Gimnazjum.

 

 Szkoła Podstawowa w Akademii Psa Pracującego to czas, kiedyprzewodnik i pies wypracowują prawidłowy, czytelny sposób porozumiewania się ze sobą. 

 

 

Kurs poprzedza spotkanie informacyjne (bez psów), które zapoznaje uczestników z metodami szkolenia. Na spotkaniu instruktor udziela wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania i ustala dogodne godziny zajęć.

 

Program "Pies w rodzinie" trwa 8  tygodni, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Po każdych zajęciach przewodnicy psów otrzymują instrukcje i zadania do samodzielnej pracy w warunkach domowych.

W zajęciach jednorazowo bierze udział 6-8 zespołów przewodnik-pies, co pozwala na indywidualne podejście i dostosowanie tempa pracy do możliwości każdego psa.

Kurs kończy się egzaminem wg regulaminu Pies w Rodzinie.

 

Koszt kursu wynosi 900.- zł.

Najbliższy kurs: informacja w aktualnościach

 

 

Osoby z niepełnosprawnością ruchową oraz po Psim Przedszkolu przyjmowane są na kurs Pies w rodzinie na warunkach preferencyjnych. Kurs "Pies w rodzinie" w trybie zajęć indywidualnych.