Program Szczenię w rodzinie.

 

300stickmanprzedszkole

Na zajęciach poprzez zabawę i socjalizację szczenięta uczą się zasad funkcjonowania w dwóch przenikających się światach – pieskim i ludzkim.

 

Przewodnicy natomiast uczą się rozpoznawania potrzeb szczeniaka, radzenia sobie z jego nieakceptowanymi zachowaniami, wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Psie przedszkole Poznań to pierwszy szczebel przygotowujący naszego czworonoga do dalszej edukacji.

 

Kurs poprzedza spotkanie informacyjne (bez psów), które zapoznaje uczestników z metodami szkolenia. Na spotkaniu instruktor udziela wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania i ustala dogodne godziny zajęć.

 

Psie przedszkole to czas spędzony na zabawach poznawczych, to wspólne odkrywanie otaczającego nas świata, to tworzenie więzi partnerskich i budowanie poczucia bezpieczeństwa człowieka i psa.

 

 

Program "Szczenię w rodzinie" trwa 5 tygodni, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu

W zajęciach jednorazowo bierze udział 4-6 zespołów przewodnik-pies, co pozwala na indywidualne podejście i dostosowanie tempa pracy do wieku i temperamentu każdego psa.

 

Zajęcia  prowadzone są w warunkach  wzbogaconego  środowiska. W związku z koniecznością zaznajomienia się szczeniąt z różnorodnością środowiska część zajęć odbywać się będzie poza terenem Akademii .

W zajęciach uczestniczyć mogą wszystkie osoby mieszkające z psem, jednak jedna osoba powinna być wyznaczona jako odpowiedzialna za proces szkolenia psa i być obecna na wszystkich zajęciach.

 

Koszt kursu wynosi 800.- zł.

 

Osoby z niepełnosprawnością ruchową przyjmowane są na kurs przedszkolny na warunkach preferencyjnych.

 

Najbliższy kurs:  informacja w aktualnościach

 

 

 

 

 

Zapisy i szczegółowe informacje:Dora Smurawa

wera.akademiapsapracujacego@gmail.com​

tel.  501781122