Obóz „Baw się i wypoczywaj z psem” Białokosz 2021

Akademia Psa Pracującego pragnie zaproponować Państwu i Państwa Psom wspólny letni wypoczynek. Będzie to spotkanie opiekunów psów, instruktorów oraz kynologów. Podczas niego będziemy odpoczywać, bawić się i pogłębić swoją więź z psami.

Zapraszamy do Wielkopolski, na pojezierze międzychodzko-sierakowskie, do regionu turystycznego zwanego "Krainą 100 jezior". Nad jednym z jezior, na wschodnim krańcu jeziora Białokoskiego, z dala od cywilizacji i codziennego gwaru znajduje się mała miejscowość Białokosz. Jezioro Białokoskie, otoczone urokliwymi lasami i polami uprawnymi, ma powierzchnę 145 hektarów. Ośrodek położony jest na dwóch hektarach pełnego zieleni terenu.Po kilkunastu krokach schodząc ścieżką w lesie znajdziecie się Państwo nad brzegiem jeziora, którego czysta woda zaprasza do kąpieli.

Zajęcia praktyczne z psami i wykłady teoretyczne pozostawią jeszcze czas na skorzystanie z okolicznych atrakcji turystycznych. Miły nastrój, piękna okolica i doświadczona kadra szkoleniowa sprawią, że będzie to niezapomniany czas.

Staramy się sukcesywnie podnosić jakość naszych szkoleń wyjazdowych. Wiemy, że oprócz merytorycznej części obozu bardzo ważna jest kwestia komfortu wypoczynku.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , postanowiliśmy w tym roku przeprowadzić dwa letnie obozy:

– pierwszy,  w terminie –  25 lipca do 06 sierpnia 2021 r. dla stałych bywalców, realizujących tropieniową ścieżkę fakultatywną. 

Przeznaczony jest dla osób, które znają możliwości swoich czworonogów, wybrali własną ścieżkę realizacji aktywności z psem . To obóz, na którym uczestnicy dzielą się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, zgłębiają tematy kynologiczne, poszukują nowych rozwiązań psich problemów. To obóz, na którym instruktorzy pełnią rolę moderatorów zajęć konserwatoryjnych. To obóz obfitujący przede wszystkim w zajęcia fakultatywne z tropienia dla zaawansowanych, zajęcia zindywidualizowane nastawione na praktyczne poszukiwanie rozwiązań problemów konkretnych psów i zabawy wszelakie psich przewodników.

Oprócz zajęć z tropienia prowadzonych przez Piotra Smurawę i Jacka Wojnarowskiego, Maria Kuncewicz w ramach zajęć praktycznych z psami możemy zorganizować warsztaty pracy z klikerem, zajęcia dowodne oraz zajęcia na placu szkoleniowym. Nad przebiegiem zajęć i ich merytoryką czuwać będą: instruktorzy Akademii Psa Pracującego:  Dora Smurawa, Weronika Grzybowska oraz gościnnie Iza Kanadys i Ewa Wiktor. Pomagać nam będą nasze kochane stażystki Zuza Nowacka i Marta Ziółkowska. 

Zapewniamy dobre warunki rekreacyjne i noclegowe.

Zakwaterowanie w dwupokojowych , czteroosobowych domkach z łazienkami położonych w lesie nad samym jeziorem, na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Na terenie ośrodka znajduje sie miejsce na ognisko, plac szkoleniowy, kuchnia do wspólnego użytku.

Koszt uczestnictwa wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem wynosi:
1 osoba z psem
2100.- zł
1 osoba bez psa lub 1 osoba towarzysząca
1700.- zł
dzieci do 3 roku życia – nieodpłatnie 

dopłata za drugiego psa – 450 zł

dopłata za pokój jednoosobowy  – 400 zł ( w domku czteroosobowym)

– drugi – w terminie 08 sierpnia do– 16 sierpnia 2021 r. – dla chcących przeżyć nie jedną przygodę z psiakiem.

Przeznaczony jest dla osób, które chcą lepiej poznać możliwości swoich czworonogów, szukających własnej ścieżki realizacji aktywności z psem . To obóz, na którym będziemy mięli okazję sprawdzić jaki rodzaj aktywności sprawia największą przyjemność naszemu pupilowi jednocześnie sprawiając radość przewodnikowi. To obóz obfitujący w  wiedzę z zakresu komunikacji, stresu u zwierząt, podstaw tropienia , pracy z zabawką i zabaw wszelakich oraz sposobów uczenia się zwierząt.

W ramach zajęć praktycznych z psami przewidujemy warsztaty pracy z klikerem , blok zajęć z tropienia i elementów pracy węchowej, pogłębianie więzi z psami na placu szkoleniowym oraz zabawy na placu z przeszkodami. Dla uczestników obozu zostanie stworzony również park socjalizacyjny. Nad przebiegiem zajęć i ich merytoryką czuwać będą : goście Akademii Psa Pracującego Maria Kuncewicz, Iza Kanadys i Ewa Wiktor oraz instruktorzy Akademii: Weronika Grzybowska, Dora Smurawa, Piotr Smurawa i Jacek Wojnarowski.

Pomagać nam będą nasze kochane stażystki Zuza Nowacka i Marta Ziółkowska. 

Zapewniamy dobre warunki rekreacyjne i noclegowe.

Zakwaterowanie w dwupokojowych , czteroosobowych domkach z łazienkami położonych w lesie nad samym jeziorem, na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Na terenie ośrodka znajduje sie miejsce na ognisko, plac szkoleniowy, kuchnia do wspólnego użytku.

Koszt uczestnictwa wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem wynosi:
1 osoba z psem
1650 zł
1 osoba bez psa lub 1 osoba towarzysząca
1350 zł
dzieci do 3 roku życia – nieodpłatnie 

dopłata za drugiego psa – 450 zł

dopłata za pokój jednoosobowy  – 400 zł ( w domku czteroosobowym)

Zgłoszenia:
Rezerwacji miejsca na obozie gwarantuje dokonanie bezzwrotnej wpłaty zadatku w  wysokości 400.- zł/osoba na konto:
Bank PKO BP w Poznaniu nr konta : 42 1020 4027 0000 1302 0115 0820

Tytułem: Baw się i wypoczywaj z psem – z dopiskiem turnus I lub turnus II ( w zależności od dokonanego wyboru)

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia rezerwacji z uwagi na przekroczenie dopuszczalnej ilości uczestników. 

W razie rezygnacji z uczestnictwa w obozie wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

UWAGA!  Na obozy nie przyjmujemy osób chcących pracować z psami na kolczatkach, łańcuszkach i obrożach elektrycznych. W czasie trwania obozów obowiązuje całkowity zakaz używania w/w sprzętów.

Zapisy i szczegółowe informacje:
Prosimy o przesłanie maila z wypełnioną ankietą informacyjną oraz dowodem wpłaty na adres mailowy biuro@psiaakademia.com

Pobierz formularz zgłoszeniowy: , Białokosz-2021-tI , Białokosz-2021-t-II

Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 501781122 lub pisząc na adres biuro@psiaakademia.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *