Majowe tropienie

tropymajowe350Wzorem lat ubiegłych Akademia Psa Pracującego chciałaby Państwu zaproponować wyjazdowe zgrupowanie dla grupy tropiącej, które odbędzie się w dniach 30 kwietnia do 4 maja 2014 roku, w Chrzypsku Wielkim na terenie Ośrodka Sielawa ( ul. Szkolna 34).


Zgrupowanie zaczyna się 30.05.2013 r. odprawą o godzinie 21.00, na której obecność jest obowiązkowa. Służyć ona będzie przedstawieniu Państwu harmonogramu dnia następnego i kolejnych, przydziałowi do poszczególnych grup i ustaleniu ogólnego przebiegu zajęć. Zakończenie zgrupowania przewidziane jest na 04.05.2014 r. na godzinę 12.00 . Odbędzie się wtedy ogólne podsumowanie kilkudniowych zajęć.

 

 


Prosimy o zabranie sprzętu potrzebnego do tropienia zarówno dla psów jak i dla ludzi. Część zajęć związana będzie z pokonywaniem stromych zboczy, część tras prowadziła będzie przez strumienie i po terenach podmokłych łąk, zatem konieczne są buty na zmianę. W trakcie zgrupowania przewidujemy również tropienia nocne. Osoby, które chciałyby wziąć w nich udział proszone są o zabranie ze sobą czołówki i latarki ( obowiązkowo jedno i drugie) nakrycia głowy oraz okularów ochronnych koniecznie z jasnymi szkłami typu gogle lub okularów roboczych. Wymóg taki związany jest z szeroko rozumianym zapewnieniem bezpieczeństwa własnej osobie i uchronieniem przed uszkodzeniem oka, ucha itp. w ciemnym lesie. 


Koszt uczestnictwa w zgrupowania to 450 zł od osoby tropiącej z psem.


Warunkiem uczestnictwa w zgrupowaniu jest wysłanie zgłoszenia z podaniem liczby osób uczestniczących i towarzyszących oraz wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od uczestnika z psem do 31.03.2014 r.

 

Bank PKO.bp w Poznaniu 42 1020 4027 0000 1302 0115 0820 tytułem – majowe tropy
Dorota Jarczyńska – Smurawa


Ze względu na dobrostan zwierząt ,ilość miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu na zjazd decyduje kolejność zgłoszeń.


Na terenie Ośrodka Sielawa istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w domkach campingowych z łazienkami i aneksem kuchennym ( więcej informacji na http://www.osrodek-sielawa.pl). W domkach są kołdry i poduszki, natomiast powleczenia na nie trzeba zabrać we własnym zakresie lub zaopatrzyć się w śpiwory. Akademia nie będzie pośredniczyć w rezerwacji domków.

 

Zgloszenie

 

tel. 512 100 313 – Piotr Smurawa

tel. 501 781 122 – Dorota Jarczyńska-Smurawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *