Majowa Akademia Rally –O i Tropienia Człopa 2018

 Wiosna  2018 roku sprzyja ludziom chcącym aktywnie spędzić czas ze swoimi pupilami. Biorąc tylko 3 dni urlopu możesz spędzić osiem dni na wiosennym zgrupowaiu z Akademią Psa Pracującego. Akademia pragnie zaproponować Państwu i Państwa Psom wspólny majowy, aktywny  wypoczynek. Będzie to spotkanie opiekunów psów, instruktorów oraz kynologów. Podczas niego będziemy tropić, doskonalić posłuszeństwo na luzie, odpoczywać, bawić się i pogłębić swoją więź z psami.

Zapraszamy do położonej nad Jeziorem Młyńskim, z dala od cywilizacji i codziennego gwaru, malowniczej miejscowości Człopa (woj. zachodnio-pomorskie) w polodowcowy, pagórkowaty, zalesiony teren, świetny na spacery piesze i rowerowe.

Zajęcia praktyczne z psami i wykłady teoretyczne pozostawią jeszcze czas na skorzystanie z okolicznych atrakcji turystycznych. Miły nastrój, piękna okolica i doświadczona kadra szkoleniowa sprawią, że będzie to niezapomniany czas.

Wiemy, że oprócz merytorycznej części zgrupowania bardzo ważna jest kwestia komfortu wypoczynku. Zapewniamy dobre warunki rekreacyjne i noclegowe. Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z łazienkami (każdy pokój z oddzielnym wejściem) położonych w lesie nad samym jeziorem, na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Na terenie ośrodka świetlica ze stołem bilardowym i stołem do ping – ponga, kort tenisowy, boisko do siatkówki, sprzęt wodny.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , w tym roku w terminie 27 kwietnia  do 05 maja 2018 r. rusza Majowa Akademia Rally i Tropienia.

To zgrupowanie dla chcących przeżyć, na tropie, nie jedną przygodę z psiakiem. To zgrupowanie również dla tych, krórzy chcą uczyć psa posłuszeństwa w sposób zabawowy, sprawiający radość osobnikom na „obu końcach smyczy“. To zgrupowanie dla tych, którzy chcą poznać  edukacyjne gry i zabawy, sprawiające radość psiakom.

To zgrupowanie obfitujące w  wiedzę z zakresu kynologii, tropienia , pracy z zabawką i zabaw wszelakich oraz organizacji podróży z psem. Jest jeszcze wiele innych ciekawych tematów, które będziemy poruszać podczas wspólnie spędzanych dni.

W ramach zajęć praktycznych z psami przewidujemy blok zajęć z tropienia użytkowego i elementów pracy węchowej ( indywidualnie dobrany do zaawansowania zespołów tropiących), pogłębianie więzi z psami na placu szkoleniowym przygotowyjącym do doskonalenia umiejętności z Rally – O oraz zabawy na placu z przeszkodami. Nad przebiegiem zajęć i ich merytoryką czuwać będą goście Akademii Psa Pracującego oraz instruktorzy Akademii:- tropienie i praca węchowa – Piotr Smurawa, Marta Kamińska gościnnie Anna Ziembińska, Rally – O – Weronika Grzybowska, komunikacja z psem poprzez edukacyjne gry i zabawy oraz konsultacje indywidualne – gościnnie  Agnieszka Orłowska. Nad całością dobrostanu psiego i ludzkiego czuwać będzie Dora Smurawa.

Koszt uczestnictwa wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem wynosi:
1 osoba z psem
1300 zł
1 osoba bez psa lub 1 osoba towarzysząca
1000 zł
pakiet rodzinny I
3-osobowa rodzina (2+1 od 3 do 12 lat)
2900 zł
pakiet rodzinny II
2-osobowa rodzina (1+1 od 3 do 12 lat)
2000 zł
Pakiet III
4 – osobowa rodzina ( 2+2 od 3- 12lat )
3500 zł
dzieci do 3 roku życia – nieodpłatnie 

Istnieje możliwość przyjazdu z dwoma psami. Dopłata za drugiego psa wynosi 400,-

Zgłoszenia:
Miejsce na zgrupowaniu gwarantuje dokonanie bezzwrotnej opłaty rezerwacujnej w  wysokości 300.- zł/osoba na konto:
Bank PKO BP w Poznaniu nr konta : 42 1020 4027 0000 1302 0115 0820 

Tytułem: ART

W razie rezygnacji z uczestnictwa w zgrupowaniu wpłata nie podlega zwrotowi.

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia rezerwacji z uwagi na przekroczenie dopuszczalnej ilości uczestników. 

Zapisy i szczegółowe informacje:
Prosimy o przesłanie maila z wypełnioną ankietą informacyjną oraz dowodem wpłaty na adres mailowy.

Pobierz formularz zgłoszeniowy: Człopa-2018

Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 501781122 lub pisząc na adres biuro@psiaakademia.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *