Jesień z Psem w mieście


Zapraszamy na cykl 5 spotkań poświęconych życiu codziennemu i pracy z psem w miejskiej dżungli. Startujemy 29 sierpnia 2017 r. 
Zajęcia będą odbywały się w kameralnych grupach w różnych częściach miasta. 
Zaczniemy od wykładu w trakcie , którego skupimy się na przepisach prawnych obowiązujących właścicieli czworonogów, opowiemy o tym co wolno a czego nie. Dowiecie się jakie zagrożenia czyhają na psiaka w miejskim środowisku i jak sobie z nimi poradzić. 
Zajęcia praktyczne dotyczyć będą aspektów życia miejskiego, takich jak: komunikacja publiczna, zachowanie się psa w restauracji, czy spacer po ulicach Poznania. Podpowiemy Wam co robić, żeby życie w mieście było dla psa lekkie, łatwe i przyjemne. 
Ostatnie spotkanie będzie również miało formę wykładu podczas, którego podsumujemy cały cykl zajęć oraz poruszymy temat bezpiecznego podróżowania i spędzania wakacji z psiakiem. 

Terminy poszczególnych zajęć zostaną ustalone podczas spotkania organizacyjnego. Przewidywany harmonogram zajęć i ich tematyka wygląda następująco
I wykład – wprowadzenie
I zajęcia – komunikacja miejska
II zajęcia – restauracja
III zajęcia – spacer po mieście
II wykład – wakacje z psem

Zajęcia będą odbywały się na terenie Poznania.

Koszt uczestnictwa w całym kursie to 250 zł.
Istnieje możliwość uczestniczenia wpojedyńczych zajęciach – koszt zajęć to 55 zł za spotkanie.
Pytania proszę kierować na adres: jollyjumper@op.pl  lub telefonicznie: Kasia 665937244
Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko przewodnika, imię psa oraz jego wiek i rasę, telefon kontaktowy, adres email należy przesłać na adres jollyjumper@op.pl w terminie do29 sierpnia 2017r.
Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo numer konta, na który należy przelać opłatę rezerwacyjną w wysokości 50% ceny kursu w terminie do 29 sierpnia 2017r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *