Jak bezpiecznie i bezstresowo podróżować z psem

Akademia Pas Pracującego zaprasza wszystkich na pierwszyw tym roku przedwakacyjny wykład z cyklu "Wiedza o psach dla każdego"

Termin: 21.04.2017r. godzina 18:00.

Miejsce: X Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, oś. Rzeczypospolitej 111 sala nr 11

Cena:  30zł 

Zbliża się majówka i wielu rusza w podróż.

 Lubisz spędzać czas ze swoim pupilem i majówkę chcesz spędzić w jego obecności? Masz psa i nie wiesz jak się przygotować do wspólnej podróży?

My wiemy i chętnie Wam opowiemy jak podróżować z psiakiem tak, aby było to przyjemnością a nie udręką, przygodą a nie koszmarem, bezpieczną zabawą a nie stresującym wydarzeniem.

Akademia Psa Pracującego zaprasza na wykład : Jak bezpiecznie i bezstresowo podróżować z psem

Dowiesz się na nim jak podróżować z psiakiem samochodem i nie tylko. Jakie rzeczy warto zabrać ze sobą w podróż z czworonogiem. Podsuniemy pomysły jak pomóc psu przetrwać upał oraz jak się przygotować do pobytu w nowym miejscu. Poruszymy też kwestie korzystania ze zbiorników wodnych i plaż oraz poruszania się z psiakiem po lesie. Omówimy dokumenty i szczepienia jakie są niezbędne dla naszych pupili w podróży.

Warunkiem uczestnictwa w wykładzie jest przesłanie zgłoszenia zawierającego:

imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu oraz adres e-mail

na adres: jollyjumper@op.pl 

Termin nadsyłania zgłoszeń to 18 kwietnia br.
Gwarancję miejsca na wykładzie zapewnia uiszczenie opłaty  w wysokości 30 zł. Numer konta otrzymają Państwo w e-mailu zwrotnym po przesłaniu zgłoszenia. Opłaty należy dokonać do dnia 18 kwietnia 2017r.  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *